ECONTURK

Türkiyenin ilk ve en geniş full-text ekonomi finans yayın arşivi

 

ECONTURK e eklenen son çalışmalardan haberdar olmak istermisiniz?

Bunun için, ekonomi ve finans alanında yayınlanan ve Econturk  sitesine eklenen son calışmaları, makale teblig yada raporları, üyelerimize bildirmek için YAHOOGROUPS'tan açmıs oldugumuz aşagıdaki forma e-mail adresinizi yazmanız ve "Join Now"  butonuna tıklamanız yeterli olacaktır.

* Yapmış olduğunuz üyelik başvurularınız, Econturk moderatörleri tarafından kabul edildikten sonra, sitemize üye olabilirsiniz. Bu aşamadan sonra, siteye yeni bir çalışma yüklendiğinde, yapılan güncellemeye ilişkin bir mail alacaksınız. Siteye yeni eklenen İngilizce çalışmalara "Latest Editions" linkinden, Türkçe çalışmalara ise "Son Eklenenler" linkinden ulaşabilirsiniz.

* Econturk, bir tartışma platformu değildir. Bu yüzden, lütfen akademik çalışma gönderimi dışındaki konularda mail göndermeyiniz.

 

"econturk mail listesi" üyeligi için alttaki formda "e-mail adresinizi yazın" kısmina e-mailinizi yazıp "Join Now" tuşuna basınız. Daha sonra e-mail adresinize  Yahoogroups'tan gelen "confirm your membership" mesajina boş "reply" yaparak gönderiniz.

Ya da  econturk-subscribe@yahoogroups.com adresine boş bir mail gondererek de mail listemize üye olabilirsiniz.

 

Econturk'e katılmak için   /   Subscribe to econturk
Powered by groups.yahoo.com

 

Eger uyelik basvurusu konusunda herhangi bir problem yaşarsaniz lütfen  econturk@yahoo.com ya da mustafaozcag@hotmail.com adresine mail gönderiniz. 

 "econturk mail listesi" üyesi oldugunuz için teşekkürler.